Řízení praxe

Veterinární praxe jsou v současné době zahlceny přemírou informací. Máme pro vás řešení.

separator

Veterinární praxe jsou v současné době zahlceny přemírou informací. Společnost IDEXX vám pomůže s administrativními a manažerskými úkoly, takže budete mít více času na péči o zvířata. 

Zjednodušujte a zkvalitňujte shromážděná data

Shromažďování dat: Všechny údaje budete mít na jednom místě

Už žádné chaotické pátrání po výsledcích, grafech nebo různých platbách. IDEXX nabízí řešení, jak shromažďovat a organizovat informace o všech aktivitách vaší praxe, takže budete mít ve všem pořádek. Když budete něco hledat, jednoduše se podíváte do počítače a ihned najdete vše potřebné.

Zjednodušujte: Prohlížejte data v jednoduchém formátu, který umožňuje snadnou interpretaci

Už vás unavuje, když se konečně dopídíte k nějaké důležité informaci a zjistíte, že vlastně v daném kontextu nedává žádný smysl? IDEXX vám pomůže rychle rozpoznat trendy a relevantní oblasti vašeho podnikání jedním kliknutím myši. Všechna data budou jednodušší – od diagnostických trendů přes plánované návštěvy až po dlužné částky.

Zkvalitňujte: Zlepšete kondici vašich pacientů i vaší firmy

Vaši pacienti vás potřebují. Musíte se však také starat o svůj podnik. IDEXX vám pomůže správně diagnostikovat zdravotní stav vašich pacientů i stav hospodaření v rámci vaší praxe.  Okamžitý přístup k výsledkům a grafickým přehledům trendů vám umožní stanovit diagnózu rychleji a jednoznačněji. Díky elektronické správě deníků, skladových zásob a neuhrazených částek budete vždy vědět, čemu byste měli věnovat svůj drahocenný čas. Marketingové nástroje vám pomohou podpořit růst praxe a rozšířit klientelu.